Koronawirus - działania podjęte przez ED Invest SA.

Szanowni Państwo,


W związku z zaistniałą sytuacją chcielibyśmy Państwa poinformować , że na chwilę obecną nasze budowy pracują normalnie.  
Oczywiście potencjalnie czasowo mogą pojawić się pewne zakłócenia w pracach budów w miarę rozwoju sytuacji.


Chcielibyśmy również poinformować, że w naszych umowach terminy zakończenia inwestycji oraz uzyskania pozwolenia na użytkowanie podajemy z zapasem czasowym, dlatego nie ma niebezpieczeństwa aby na ten moment obawiać się opóźnień w zakończeniu inwestycji, nawet w przypadku czasowych przestojów w pracach.


Jak jednak zapewne Państwo wiecie, sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że nikt nie jest w stanie przewidzieć wszystkich wydarzeń, jakie mogą nastąpić w najbliższej przyszłości w związku z tym o wszelkich zmianach powyższego stanu faktycznego, będziemy Państwa na bieżąco informować.

 

Jednocześnie, mając na uwadze bezpieczeństwo  oraz komfort Państwa oraz naszych pracowników, zapraszamy od dnia 3 czerwca 2020 r. do nowego, przestronnego  Biura Sprzedaży przy ul. Bora Komorowskiego 35 lok. 205 (wejście od ul. Bora Komorowskiego).

Prosimy o wcześniejsze umawiane się na spotkanie, aby w biurze mógł przebywać tylko jeden klient.

Zapewniamy środki do dezynfekcji, Państwa natomiast prosimy o przejście do biura z osłoniętą twarzą (maseczka, przyłbica itp.)

Informujemy również, że nadal umożliwiamy kontakt z nami i zadawanie wszelkich pytań bez wychodzenia z domu. Można się z nami skontaktować telefonicznie  (22 671 95 28); mailowe (biuro@edinvest.pl) oraz poprzez czat na www.edinvest.pl

 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
ED invest SA.